Ny Sponsor - DUCO

Postet av Torvastad Idrettslag den 24. Jan 2025

Background image for Ny Sponsor - DUCO

Det er med stor glede vi i dag kan presentere DUCO AS som en av Torvastad IL's nye hovedsamarbeidspartnere.

DUCO AS har i mange år vært en god bidragsyter til Torvastad IL, men har nå valgt å ta steget litt videre for å bidra til at lokalmiljøet og våre barn og unge i idrettslaget kan få et enda bedre tilbud. Dette synes vi er stort, og vi er veldig takknemlige for støtten.

DUCO AS har signert en 3 års-avtale, og vil de kommende 3 årene pryde ryggen på våre nye treningsgensere og T-skjorter, som snart blir tilgjengelige i vår klubbshop på Unisport.no.

Litt info om DUCO AS:

En felles visjon om kompromissløs kvalitetet i alle ledd av byggeprosessen og øye for detaljer var utgangspunktet for et tettere og tettere samarbeid mellom Byggmesterne Ole Fremmersvik, Svein Helge Vestre og Helge Kvale. I 2014 samlet de krefter og kompetanse i det som i dag er byggefirmaet Duco AS.

Vi kan bistå deg som går med byggeplaner gjennom hele prosessen fra idé til ferdig prosjekt. Dette er også bakgrunnen for at vi tok navnet Duco. På latin er å lede, tegne, tenke og bygge, et og samme verb – nemlig Duco. Som da fint oppsummerer våre tjenester.

Vårt håndverk og ukuelige fokus på kvalitet og detaljer har siden etableringen gjort oss til en av favorittene blant flere velrennomerte arkitektfirma. Derfor har vi også hatt gleden av å ha fått gjennomføre flere prosjekter i samarbeid disse.

Vi arbeider hver dag for å levere håndverk som imponerer!

Vi oppfordrer alle våre medlemmer og andre samarbeidspartnere til å benytte seg av DUCO AS sine tjenester dersom behovet melder seg.

https://duco.no/

Vedlegg: