Torvastad

Tabell og Kampoversikt for K 4 div avd 02 2019
K 4 div avd 02 2019
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Kopervik Åkra/Vea/Skud sen 12 11 1 0 67-6 61 34 7 5 0 0 23-2 5 6 1 0 44-4
2 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen 11 6 3 2 41-14 27 21 5 3 2 1 23-6 6 3 1 1 18-8
3 Skjoldar /Vats/Vik sen 11 6 1 4 38-23 15 19 6 3 0 2 19-13 5 3 1 2 19-10
4 Bremnes Jr 1 11 6 0 5 30-37 -7 18 5 5 0 1 23-15 6 1 0 4 7-22
5 Vedavåg Karmøy /Kopervik/Skud/Åkra jr 1 11 4 2 5 33-40 -7 14 6 2 1 2 20-26 5 2 1 3 13-14
6 Ølen Jr 1 10 3 1 6 22-33 -11 10 6 1 1 2 7-13 4 2 0 4 15-20
7 Suldal -sen 11 3 0 8 18-35 -17 9 5 2 0 4 8-16 6 1 0 4 10-19
8 Torvastad -jr 11 1 0 10 20-81 -61 3 4 1 0 6 11-44 7 0 0 4 9-37
9 Skudenes 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
10 Torvastad -sen 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 05:51
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
22.01 19:30 1 Falkeid Skjold/Stegaberg Vedavåg Karmøy Sletten Kunstgress 8-6 11219111001
09.02 13:00 3 Bremnes Falkeid Skjold/Stegaberg Olvondo Stadion 2-2 11219111005
11.02 19:30 4 Falkeid Skjold/Stegaberg Solid Grinde kunstgras 7-0 11219111008
17.02 14:00 5 Stord Falkeid Skjold/Stegaberg Vikahaugane Kunstgress 2-4 11219111010
26.03 18:00 1 Falkeid Skjold/Stegaberg Stord Storhall Karmøy 7-8 11219112001
05.05 15:00 2 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Kopervik Åkra/Vea/Skud sen Grinde kunstgras 0-0 11220402009
15.05 20:00 4 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Torvastad -jr Tysværvåg gras 13-0 11220402020
02.06 15:00 6 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Suldal -sen Frakkagjerd Kunstgress 3-1 11220402031
05.06 20:00 7 Ølen Jr 1 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen SR-Bank Stadion Ølen 1-7 11220402040
14.06 18:00 10 Vedavåg Karmøy /Kopervik/Skud/Åkra jr 1 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Sletten Kunstgress 2-2 11220402055
16.06 16:00 9 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Bremnes Jr 1 Tysværvåg gras 5-0 11220402053
22.08 18:00 11 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Skjoldar /Vats/Vik sen Tysværvåg kunstgress 1-1 11220402064
01.09 15:00 13 Kopervik Åkra/Vea/Skud sen Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Åsebøen stadion 5-0 11220402075
12.09 20:00 15 Torvastad -jr Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Torvastad 3 kunstgras 0-5 11220402086
26.09 19:00 17 Suldal -sen Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Prestavikjo 0-4 11220402097
02.10 18:30 18 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Ølen Jr 1 Frakkagjerd Kunstgress 1-4 11220402106
16.10 20:00 20 Bremnes Jr 1 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Olvondo Stadion - 11220402119
24.10 18:30 21 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Vedavåg Karmøy /Kopervik/Skud/Åkra jr 1 Grinde kunstgras - 11220402121
30.10 20:00 22 Skjoldar /Vats/Vik sen Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Vats stadion - 11220402130


Torvastad IL
Hålandsveien 170
4260 TORVASTAD
Tlf. 52 83 95 16
til@torvastad.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift